NYX MICRO BROW PENCIL


MAKIJAŻ, URODA / 29 Luty, 2020

Cechy idealnej kredki do brwi? Nie jestem w stanie odpowiedzieć, ponieważ odkąd tylko pamiętam, chętniej sięgałam po pudry. Była to dla mnie najprostsza metoda, nad którą przede wszystkim mogłam panować. Przyznam się, że po prostu nie czułam ‘smykałki’ do kredek i wydawało mi się, że brwi po pomalowaniu wyglądają bardzo niechlujnie. Jak się teraz okazuje: byłam totalnym beztalenciem w tej metodzie 😀 W końcu się zmobilizowałam i wypracowałam technikę, z której jestem zadowolona i aż w szoku przyznaję, że aplikacja za pomocą kredki to zaoszczędzenie czasu przy dziennym makijażu. Jeśli wstajecie tak samo jak ja – pół godziny przed wyjściem, to jestem pewna, że zaopatrzycie się w kredkę, o której zaraz Wam co nieco opowiem.

NYX MICRO BROW PENCIL

Nie chciałam celować od razu w jakieś drogie i wysokopółkowe kredki, bo tak naprawdę byłam pewna, że kolejna dołączy do kolekcji “dawno kupione i nigdy nie użyte”. Więc jeśli mam być szczera: na markę Nyx padło totalnie przez przypadek. Jeśli chodzi o gamę kolorystyczną, to jest całkiem spory wybór. W kolekcji znajduje się 8 różnych odcieni, z czego ja zdecydowałam się na 05 – Ash brown. Myślę, że jest bardzo uniwersalny bo wpada w chłodny brąz. Zależało mi na tym, aby kształt kredki był precyzyjny, dlatego od razu odrzuciłam wszystkie produkty, które ścięte były w trójkąt. Ta z Nyx’a jest drobniutka, więc jesteśmy w stanie domalować nią nawet pojedyncze włoski. Konsystencja wydaje mi się być naprawdę w porządku, nie jest ani zbyt miękka, ani zbyt twarda. Dość łatwo sunie po skórze i już przy jednym pociągnięciu zostawia kolor, więc pokrycie całej brwi zajmuje dosłownie chwilę. Świetnym rozwiązaniem jest szczoteczka z drugiej strony, która pozwala na wyczesanie nadmiaru produktu. Ja używam jej non stop, bo odkąd rozjaśniłam włosy, muszę uważać z intensywnością brwi. W trakcie noszenia nic się nie ściera i brwi przez cały dzień wyglądają dokładnie tak samo jak w momencie malowania. Naprawdę się z nią polubiłam, a cieni używam teraz tylko wtedy kiedy mam więcej czasu 🙂 Macie swoje ulubione kredki do brwi? 


Jednen komentarz do “NYX MICRO BROW PENCIL”

  1. Mówiąc szczerze dużo częściej sięgam po pomadę do brwi, przyzwyczajenie a może kwestia że bardziej panuje niż nad krętka. Jednak jeśli miałabym wybrać moja ulubioną, to jest to wibo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.