DIY: miedziane dodatki


Bez kategorii / 5 Styczeń, 2017

Przez ostatnie kilka tygodni walczyłam w swoim pokoju. Zmieniłam meble i w końcu to miejsce zaczyna nabierać mojego stylu. Czuję się tu swobodnie i nareszcie wiem, że to pomieszczenie odzwierciedla moją osobę: klasycznie, minimalistycznie, prosto i bez zbędnych rzeczy. To jestem po prostu ja. Najcięższą pracę mam już za sobą, teraz zajmuję się dekorowaniem i ozdabianiem pokoju. Jakiś czas temu będąc w Tk maxx’ie upolowałam metalową literę “S”, której wzór niestety nie przypadł mi do gustu. Kupiłam ją dlatego, że kosztowała zaledwie 30zł, a ja byłam pewna, że wykombinuję z niej coś fajnego. Kilka dni później złapałam za miedziany lakier i oprócz litery zmieniłam też różową doniczkę i metalowe lusterko. “Brudną robotą” zajął się Grzesiek – ja byłam raczej osobą nadzorującą pracę, haha. Efekt końcowy niesamowicie mi się podoba! Tak się wkręciłam w miedziane dodatki, że na tych trzech rzeczach na pewno się nie skończy. Takie proste diy, ale jak cieszy. Wystarczy złapać za farbę i w kilka sekund można nadać drugie życie jakiemuś przedmiotowi, który po prostu już Wam się znudził.

EFEKT KOŃCOWY:

71 Komentarze do “DIY: miedziane dodatki”

  1. Ale świetny pomysł miałaś na tą literę! Bardzo ładnie Ci to wyszło. Uwielbiam jak Ty dbać o detale w swoim pokoju. Można powiedzieć, że te zajęcie mnie odpręża mimo tego, że zajmuje sporo czasu. Wszystko wydaje się takie proste, ale w rzeczywistości takie nie jest. Pozdrawiam! 😉
    pauuls.blogspot.com

  2. Nowy rok nowy – nowy pokój. Świetny pomysł, bardzo ładny efekt końcowy. Jeśli będziesz robić jeszcze jakieś DIY podzielisz się? Dziękuję za inspirację.
    Odwdzięczam się za szczere komentarze.
    Pozdrawiam,annnathalie.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.